Zabiegi MED SHAPE

MED SHAPE to urządzenie umożliwiające wykonanie niezwykle skutecznych zabiegów liftingujących skórę twarzy i szyi oraz redukujących cienie i zmarszczki okolicy oczu.

Urządzenie wyposażone jest w 4 różnej wielkości, specjalnie skonstruowane głowice (2 do ciała oraz 2 do twarzy, szyi i okolic oczu), w których zastosowano synergiczne połączenie masażu próżniowego, lasera IR, bipolarnej fali radiowej i mechanicznego masażu specjalnymi ruchomymi rolkami, które działając w odpowiedniej kolejności, głęboko oddziałują na wszystkie warstwy skóry przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Umożliwia to osiągniecie rewelacyjnych i długotrwałych efektów.

 

 

Głowice do twarzy:

 

Działanie na twarz:

 

Masaż podciśnieniowy Vaccum

Poprawia ukrwienie i krążenie skóry zapewniając zwiększoną dawke tlenu, przyspiesza procesy regeneracji i detoksykacji.

RF bipolarne fale radiowe

Nieinwazyjna metoda, przekazująca intensywne ciepło do głębokich warstw skóry (do 2 cm), w celu odbudowy włókien kolagenowych i elastyny.

Terapia światłem LED

Wzmaga aktywność komórek, stymuluje skórę do produkcji kolagenu, a włókna tkanek do ich wypełniania, poprawia elastyczność skóry, opóźnia procesy starzenia, dostarcza przeciwutleniacze.

Źródło: www.medshape.pl

 


Urządzenie wyposażone jest w 4 różnej wielkości, specjalnie skonstruowane głowice (2 do ciała oraz 2 do twarzy, szyi i okolic oczu), w których zastosowano synergiczne połączenie masażu próżniowego, lasera IR, bipolarnej fali radiowej i mechanicznego masażu specjalnymi ruchomymi rolkami, które działając w odpowiedniej kolejności, głęboko oddziałują na wszystkie warstwy skóry przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Umożliwia to osiągniecie rewelacyjnych i długotrwałych efektów

Zabiegi OXY GENEO

geneo

PRZEŁOMOWA PIELĘGNACJA SKÓRY 3 W 1

  • Złuszczanie
  • Wchłanianie
  • Dotlenianie

 

Więcej...

Zabiegi MED SHAPE

medshapeMED SHAPE to urządzenie umożliwiające wykonanie nie tylko zabiegów antycellulitowych, wyszczuplających, modelujących sylwetkę, ale także liftingujących skórę twarzy i szyi oraz redukujących cienie i zmarszczki okolicy oczu.

Więcej...

Opalanie natryskowe SunFX

sunfxPreparaty brązujące SunFX dają natychmiastowy naturalny wygląd opalenizny po pierwszym użyciu. Zalety SunFX:

  • naturalny kolor
  • unikalna formuła
  • najczystszy DHA (DHA 20)
  • brak alkoholu

Więcej...

 

 

 

 

Kontakt

DORA Studio Kosmetyczne

   ul. Mickiewicza 32, 15-232 Białystok

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   85 743 21 92

   602 23 56 98

   mapa

 DORA Studio Kosmetyczne

ul. Mickiewicza 32, 15-232 Białystok

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 85 743 21 92

kom. 602 23 56 98

Facebook